O společnosti

Skupina Mayet působí na českém trhu od roku 2013. Díky rozsáhlé síti kontaktů a spolupráci s klíčovými partnery může klientům poskytnout komplexní služby v nemovitostním segmentu.

2013

Historii společnosti začali nevědomky psát zakladatelé Jakub Hafner a Tomáš Rezek v druhé polovině roku 2013, kdy se společně podíleli na realizaci projektu za účelem přípravy realitních kanceláří na nový občanský zákoník.

2014

Na úspěšný projekt automaticky navázalo založení společnosti Mayet consulting s.r.o. v rámci které byla prohlubována spolupráce s realitními kancelářemi ve všech regionech ČR.

2015

V roce 2015 Mayet rozšířil své působení do oblasti vlastního obchodování a investování do nemovitostí. Od slov jsme tedy přešli k činům :)

2016

Rok 2016 byl pro nás klíčový z hlediska získání silných partnerů. Např. díky spolupráci s advokátní kanceláří TOMAN, DEVÁTÝ a partneři víme, že máme my i naši klienti krytá záda.

2018

Přelomový rok v podnikání celé skupiny. Založena společnost Mayet enterprises zastřešující a dále rozvíjející všechny aktivity.

2019

Od roku 2019 se s námi můžete setkávat i na přednáškových akcích po celé ČR, nebo si můžete přečíst naše články.

2020

Od roku 2020 jsme členem Komory Projektových Manažerů.

Společenská odpovědnost

K veškeré naší činnosti přistupujeme tak, aby byla přínosná pro okolí a společnost. Kromě respektu k přírodě a snaze o její ochranu se snažíme hájit morální principy a zásady reprezentované např. Dr. Miladou Horákovou, i proto aktivně podporujeme její odkaz vedený Klubem Dr. Milady Horákové.

Naši partneři